Velikonoční inspirace

Měla jsem chuť na nějaký odlehčený článek, a protože mě minulý rok bavilo sestavit pro vás vánoční inspiraci, napadlo mě, udělat inspiraci i velikonoční.

My Velikonoce slavíme (tenhle rok zatím nevím, jak to bude), dáváme si dobroty a sejdeme se celá rodina, nikdy jsem to ale nijak zvlášť neprožívala. Teď si říkám, že je to docela škoda. Pomalu přichází krásné počasí a s ním i lepší nálada, tak proč se na jaro ještě víc nenaladit výzdobou a udělat radost svým blízkým nějakou maličkostí, kterou sami vyrobíte.

Věřím, že vás baví tvořit a rádi se necháte mým výběrem inspirovat. Hledala jsem opět na Pinterestu a mám pro vás inspiraci na zdobení vajíček, jednoduché dekorace, nápady na drobné dárečky nebo jak je zabalit a nakonec jsem zařadila i „holčičí“ inspiraci.

Vybírala jsem nápady za které neutratíte moc peněz nebo vůbec nic, protože můžete použít to, co máte doma.

Zdobení vajíček

Většinou jsem na vajíčka nalepila samolepku nebo je nabarvila jednou barvou a tím jsem skončila. Tenhle rok bych to chtěla zkusit trochu originálněji. Zkusíte to taky?

Dekorace

Já už začala dělat papírové zajíčky, které zapíchnu do květináčů. Určitě zkusím i cedulku s nápisem Happy Easter. Aspoň využiju kurz kaligrafie, na kterém jsem nedávno byla. 😀

Dárky

K Velikonocům si většinou vyměňujeme dobroty, tak co je tentokrát zabalit originálněji?

Další inspirace

Kdo mě sledujete, víte, že miluju make-up a když mám čas, baví mě vyhrát si i s laky na nehty. Pokud to máte stejně, mám tu pro vás i malou inspiraci na make-up, manikúru a účesy. Účes s šátkem chci už dlouho vyzkoušet…

Jak se vám můj výběr líbí? Vyzkoušíte něco?

Mějte se krásně a přeji vám co nejveselejší a pohodové Velikonoce.

Vaše Jana

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *