Jak si zařizujeme nový domov

Dlouho jsem se vám neozvala s novým článkem a jelikož se teď skoro celý můj život točí kolem nového bydlení, rozhodla jsem se podělit se s vámi o to, jak postupujeme se zařizováním a jak to u nás vypadá.

Většinu nábytku jsme si přivezli z bytu, něco jsme dokoupili, ale spoustu toho budeme kupovat až postupně podle toho, co nám zrovna bude nejvíc chybět. Teď chceme dát zbytek našetřených peněz hlavně do zahrady. Je šílený kolik všechno stojí. Jenom vybrat zahradní domek za rozumný peníze, je docela problém.

Jak náš domeček vlastně vypadá? Máme dvě podlaží. V prvním se z chodby dostanete do koupelny se sprchou, velkého obýváku s kuchyní a malé technické místnosti. Nebudu vám ukazovat celé místnosti, spíš jen detaily, abyste se mohli případně inspirovat, jak si zařídit vaše bydlení. Já vše vybírám hlavně v bílých a šedivých tónech a doplňky převážně zlaté. Zamilovala jsem se taky do kombinace tmavě zelené (smaragdové) se zlatou.

Spodní koupelnu využívá víc Matěj, který se radši sprchuje. Já si většinou lebedím ve vaně v druhé koupelně. Proto jsem do té spodní necpala další zlaté doplňky, ale nechala jsem ji bílo černou.

Na zahradu vstupujeme přímo z obýváku. Zatím jsme ji trošku zanedbávali, ale koupili jsme alespoň venkovní posezení a slunečník.

A jsme v druhém podlaží. Tady jsou tři pokoje a koupelna. Nejmenší místnost je Matějova pracovna. Tu jsem vám ani nefotila. Druhá místnost je napůl moje pracovna a napůl pokoj pro hosty. Třetí místnost je naše ložnice. Super je, že máme i půdu. V bytě nám tyhle odkládací prostory fakt chyběly.

Kdyby vás cokoli zaujalo, zkusím dohledat, kde jsme co kupovali. Nemám žádné oblíbené obchody, vždycky všechno googlím a hledám podle svojí představy v hlavě…

Mám tu někoho, kdo se taky nedávno stěhoval?

2 názory na “Jak si zařizujeme nový domov”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.