Blog slaví rok

Šíleně to uteklo! Už je to rok, co jsem se rozhodla založit si blog o multipotencialitě. Pojďte se společně se mnou za ním ohlédnout.

Tohle není můj první blog. Zkoušela jsem už před tím psát o svém životě, ale nevydržela jsem to a vadilo mi, že míchám všechno dohromady. Chtěla jsem se na něco zaměřit, a tak mě napadlo psát o multipotencialitě. Sdílet to, že mě baví tolik věcí.

A vyplatilo se, našla jsem téma, které mě fakt baví a to, že jsem u toho vydržela a stále chci pokračovat, je u mě něco 😀

Největší radost mi dělá kromě tvoření článků a všeho okolo, když mi píšete pozitivní reakce. Třeba když mi píšete, že jste netušili, že něco jako multipotencialita existuje a že se vám ulevilo, že v tom nejste sami. To je přesně to, co jsem si přála a v co jsem doufala. Děkuji vám za to, že tu se mnou jste, čtete mé články a povídáte si se mnou ve skupině na Facebooku nebo ve zprávách či e-mailech.

Co se tedy během toho roku událo?

A co můj osobní život?

Během toho roku, co píšu tento blog jsem zvládla změnit práci, navštívila jsem Bulharsko, Brusel, Berlín, Kodaň, Drážďany a Thajsko. Postupně jsme si vybavili s přítelem byt a moje ségra se zasnoubila.

Z architektury jsem přešla na grafiku, která mě teď živí, ale stále je mým obrovským koníčkem a přivýdělkem vizážistika. Hodně času mi zabíralo vše kolem Domova multipotenciálů (ač se to asi nezdá a sama jsem netušila, kolik času zaberou blog a sociální sítě) a do toho jsem se snažila najít čas i na vyrábění a tvoření. Také jsem se vrátila k józe, která mě neskutečně baví a pomáhá mi se stresem.

A co dál?

Ráda bych si našla ještě více času na tvoření. Dřív jsem hodně kreslila a teď už do ruky tužku skoro neberu. Chybí mi to a chtěla bych se k tomu vrátit. Taky bych chtěla hodně tvořit pro vás. Mám pár nápadů nejen na články, ale také na různé pomůcky, které si budete u mě na blogu moct stáhnout. Chtěla bych být aktivnější na Instagramu a celkově se věnovat Domovu multipotenciálů, co nejvíce to půjde a zkusím tento rok publikovat minimálně stejné množství článků a příspěvků.

Taky se mi pár z vás už ozvalo, jestli neplánuji nějaké setkání multipotenciálů? Co na to říkáte? Měli byste o to zájem? Dejte mi vědět do komentářů.

Ještě jednou vám děkuji za první rok s vámi a doufám, že vás to se mnou bude dál bavit.

Mějte se krásně

Vaše Jana

2 názory na “Blog slaví rok”

  1. Gratuluji k prvnímu výročí .
    Nejsem ve skupině dlouho,ale četla jsem všechny články i oba e-booky a je úžasné jak se tam vždy najdu. Je tam spousta zajímavých postřehů a rad.
    Setkání by byla určitě velmi zajímavá akce .

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *