Kdo jsem

Ahoj, já jsem Jana

a vítám tě na mém blogu, kde se dělím s ostatními o můj multipotenciální život.

Baví mě toho opravdu hodně, což je moje štěstí i prokletí zároveň. Říkala jsem si, že když budu svůj příběh sdílet, možná zjistím, že v tom nejsem sama a inspiruju ostatní, že i člověk, který se nechce a nedokáže rozhodnout jen pro jednu věc, může být spokojený a prožívat život naplno.

Za svůj život jsem toho vyzkoušela už hodně. Vystudovala jsem architekturu a dva roky jako architekt i pracovala. Během studií jsem si udělala kurz na vizážistku a doteď občas líčím. Do toho jsem zkoušela šít, psát články do internetového časopisu a vyzkoušela jsem si hodně brigád. V hlavě jsem měla spoustu nápadů čím bych mohla být. Baletka, malířka, architektka, designérka, herečka, zpěvačka, spisovatelka, návrhářka, vizážistka, historička, stylistka…

Aktuálně pracuju jako grafička a svůj volný čas věnuju blogu a svým dalším zájmům. Ráda si čtu, vyrábím, chodím na procházky a trávím čas se svou rodinou a přáteli.

Každou chvíli mě nadchne něco jiného. Zajímá mě všechno a zároveň nic pořádně. To je moje denní realita. Vím, jak to může být frustrující, ale zároveň je to dobrodružství! A právě obě stránky multipotenciality chci s vámi sdílet.

Třeba společně přijdeme na to, jak se z toho nezbláznit!

Chcete si přečíst celý můj příběh?

Najdete ho v e-booku spolu se 7 superschopnostmi multipotenciálů.