Výběr diářů 2020/2021

Už třetí rok po sobě sepisuju do článku diáře, které mě zaujaly…

Každý rok začínám během srpna pomalu koukat, jaké diáře se připravují na další rok. Neskutečně mě to baví. Diáře jsou něco, co mě asi nikdy nepřestane bavit vybírat.

Mám pocit, že papírový diář ke svému životu nutně potřebuju. Bez něj bych byla nervózní, že na něco zapomenu. Hlavně se ale vyžívám v zapisování, plánování a zkrášlování svého diáře.

A protože vím, že v tom nejsem sama, přináším vám opět přehled diářů, které mě zaujaly. Zatím jsem si ještě žádný nekoupila. Do konce roku je ještě dost času, ale vám přináším přehled už teď, protože někteří z vás si třeba pořídí diář, který začíná už v září nebo si vybere nedatovaný a tím pádem můžete začít zapisovat a plánovat kdykoli.

Tak tady je můj letošní výběr:

Albi

Albi nesmí ve výčtu chybět. Mám pocit, že se každý rok zlepšují a v nabídce mají neskutečné množství druhů za pár korun. Vybere si každý… Jen je potřeba počítat s tím, že diáře vám nenabídnout nic navíc. Pokud třeba chcete mít místo na to do listy a další plánování, pak vám asi tyto diáře ve většině případů stačit nebudou. Je tu ale jedna výjimka v podobě motivačního diáře…

18 MĚSÍČNÍ DIÁŘE 2020/2021

Pro ty z vás, co chtějí začít nový diář už teď v září.

Stojí 134 Kč.

NEDATOVANÉ DIÁŘE

Překvapilo mě, že Albi má i nedatované diáře, to je podle mě super! A ty designy, ach…

Stojí 161 Kč.

MOTIVAČNÍ DIÁŘE 2021

Oproti klasickým Albi diářům najdete v tom motivačním i místo na plánování cílů na rok 2021, cestovní seznam a před každým měsícem je vždy přehledné měsíční plánování. Jejich design navíc navrhla Krasopiska.

Stojí 161 Kč.

DENNÍ DIÁŘE NA ROK 2021

Jejich denní diáře mě nadchly hlavně designem. Trochu by mě ale odrazila jejich tloušťka. Je to tedy jen pro ty, co skutečně potřebují hodně prostoru na každý den…

Stojí 179 Kč.

TÝDENNÍ DIÁŘE NA ROK 2021

Tohle je velikostně asi ta nejlepší varianta…

Stojí 134 Kč.

U Albi toho ale najdete mnohem víc. Podívejte se na jejich stránky

Kreativ

Diář od časopisu Kreativ se podle mě opravdu povedl. Mají ho ve dvou barevných variantách. Najdete tam spoustu místa na plánování odpočinku, nákupů, kultury a nechybí ani nádherné samolepky…

Diář 2021, lila nebo Diář 2021, luční louka stojí 365 Kč.

Doller

I tento rok tu musím zmínit Doller. I když už ho nemám, musím říct, že to byl jeden z nejlepších diářů, jaké jsem kdy měla. Jediný důvod, proč si ho nekoupím znova je, že chci testovat další.

O Dolleru jsem psala celý článek, tak pokud se chcete o tomhle zázraku dozvědět víc, tak klikněte tady.

Diáře si můžete koupit v růžovém nebo černém provedení. Stejně tak si můžete vybrat, jestli chcete diář na půl roku nebo celý rok…

Diáře Doller stojí od 349 do 449 Kč a můžete k nim mít stejné zápisníky nebo si dokoupit třeba samolepky.

Joga Diář

Tenhle diář z yoga-day na mě působí až kouzelně. Je nedatovaný, v čistém designu a doplněný o krásné samolepky a ručně vyrobenou záložku s dřevěnými korálky a přívěškem.

Stojí 399 Kč.

Love & Story Design

Diář od Love & Story design už jsem dvakrát měla a patří mezi mé oblíbené. Můžete si vybrat ze tří druhů – Traveler, Fashionista, exclusive a dvou velikostí.

Můžete si je objednat online nebo navštívit obchůdek v Praze na Evropské ulici.

Stojí od 369 do 429 Kč.

Neobyčejný diář

Při brouzdání na internetu jsem náhodou narazila na tyhle krásné diáře od mladé české autorky. Je vidět, že diáře dělá s láskou, jsou vymazlené a se spoustou různých plánovačů.

Stojí 449 Kč a najdete je tady.

Stradivarius

Už tak dva roky dozadu jsem zjistila, že krásné diáře a plánovače můžete najít v obchodě Stradivarius. Primárně je to obchod s oblečením, když ale budete mít cestu kolem, zajděte se podívat na jejich papírenský sortiment. Já tam vždycky musím odolávat, abych si všechno nekoupila…

Běžte si diáře prohlédnout nebo si je můžete rovnou koupit online. Cenově se pohybují od 249 do 449 Kč.

Ročenkomat

Na Ročenkomatu jsem našla převážně studentské diáře, které mají krásný design a stojí jen 219 Kč. Mají ale i pár klasických pro nestudenty, které jsou o něco větší a stojí 450 Kč.

Nabídka diářů se neustále rozrůstá a já mám každý rok čím dál větší problém si vybrat. Zaujaly vás některé diáře a znáte je všechny nebo jste v mém výčtu našli pro vás nové značky?

Jaký diář si pořídíte na další rok?

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *