Vánoční inspirace – DIY, dárky a cukroví

Dnes mám pro vás takový rychločlánek, ve kterém se už naladíme na vánoční pohodu.

Na Vánoce se každý rok těším. Celý advent včetně Vánoc miluju pro jejich kouzelnou atmosféru, a tak mi to nedalo a rozhodla jsem se, trochu té atmosféry sdílet i tady na blogu.

Rychločlánek to bude proto, že vám chci ukázat, co mě zaujalo tento rok na Pinterestu, co se týče vánočních příprav. Obrázky jsem rozdělila do kategorií. Najdete tu tak výběr vánočních DIY, nápady, jak zabalit dárky, jak ozdobit cukroví a jaký vytvořit dárek, když už fakt nevíte…

Sdílím to, protože věřím, že tu mám spoustu lidí, kteří mají tuhle hygge kouzelnou atmosféru Vánoc rádi a spousta z vás jste kreativní duše jako já. Tak se můžete se mnou pustit do vyrábění a kochání… 🙂

Vánoční DIY

Vybrala jsem na Pinterestu diy dekorace, které jsou jednoduché, nepotřebujete na ně moc věcí ani speciální návod.

Jak zabalit dárky

Mám ráda spíš minimalistické balení dárků, tak jsem dala dohromady pár ukázek, které mě tento rok zaujaly. Inspirujete se taky?

Zdobení cukroví

Já už mám pečení a zdobení cukroví tento rok za sebou. Jestli vás to teprve čeká, vybrala jsem pro vás inspiraci na jednoduché, ale krásné a efektní zdobení.

Univerzální dárek

Nakonec tu mám pro vás tip na univerzální dárek, pokud vám došla inspirace. Připadá mi to jako super nápad a jednou za čas ho použiju. Jedná se o krabičku věcí, které nějak tematicky pojmete. Já takhle dávala věci na filmový večer nebo jsem jako hlavní motiv použila oblíbenou barvu. Teď na Vánoce můžete darovat krabičku na téma wellness večer, hygge, cukroví atd.

Použijete něco jako inspiraci? Pokud ne, doufám, že na vás alespoň dýchla vánoční atmosféra. Dejte mi vědět do komentářů, co vás zaujalo.

Mějte se krásně

Vaše Jana

Zdroj foto: pinterest.com

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *