Přehled diářů 2019/2020

Minulý rok jsem vám přinesla přehled diářů, které mě zaujaly a protože opět hledám ideální diář, můžete se na ty nej podívat se mnou. Probírat se nabídkou diářů mě neskutečně baví.

Od diáře chci, aby měl něco navíc. Nějaké stránky, kam se mi vejde sepisování cílů nebo jiné vychytávky a hlavně krásný design :-D. Na ten si potrpím.

Momenteeczech

Diář od holek z Momenteeczech jsem tu měla i minulý rok. Dávala jsem do výběru jejich diář, který by vám měl pomoci s dosahováním vysněného těla. Má název The Holy bible of your body a stále je v nabídce.

Tentokrát mě zaujal ale tento palmový právě svým designem. Prohlédněte si na jejich stránkách, jak vypadají diáře uvnitř. Mají to neuvěřitelně vymazlené.

Všechny diáře jsou udělané tak, že jednotlivé stránky můžete vyndavat a zase zandavat a máte tu zajímavé stránky jako přehled knížek a filmů, které chcete číst a vidět nebo třeba seznam přání.

Stojí 399 Kč.

Doller

I Doller jsem zmiňovala minule a je to diář, který právě používám a v srpnu mi dojde. Musím říct, že je skvělý, opravdu mi pomáhal s motivací plnit si cíle, ale štvalo mě, že je tak velký (tlustý a těžký jako knížka). Tenhle problém, ale kluci, co diář vymysleli, vyřešili. Nyní mají v nabídce i diáře jen na půl roku a tedy mají poloviční tloušťku.

Kdybych netoužila po změně, šla bych do něj určitě znovu, ale já chci vyzkoušet něco nového, takže tu Doller zmiňuju pro ty z vás, kdo ho neznáte. Je to určitě dobrá volba.

Stojí 349 Kč.

Albi

Albi mě svými designy vždycky dostane a nejradši bych si koupila všechny. Mají různé velikosti, takže si vybere opravdu každý. Dokonce mají i kolekci motivačních diářů

Stojí 116 Kč.
Stojí 134 Kč.
Stojí 89 Kč.
Stojí 89 Kč.
Stojí 224 Kč.
Stojí 134 Kč.
Stojí 134 Kč.

Bella rose

U Bella rose najdete také krásné diáře. Mě zaujal tento pruhovaný s puntíky. Má spoustu vychytávek a je nedatovaný. Má praktickou kapsičku a dostanete k němu zápisník a sadu barevných lepítek.

Stojí 399 Kč.

Moleskine

Moleskine jsem už taky jednou měla. Je to diář, kam se vám vejde spousta poznámek a je to prostě taková klasika, která je ale kvalitní a máte jistotu, že vydrží a nerozpadne se vám. Každý rok vychází i speciální edice. Tentokrát mají motivy Alenky v říši divů, Malého prince nebo Star Wars.

Stojí 639 Kč.
Stojí 639 Kč.

Paulo Coelho

Na diář s citáty od Paula Coelha se dívám každý rok. I tentokrát má krásný design, tak jsem ho sem musela zařadit.

Stojí 268 Kč.

Presco Group

Tyhle diáře seženete především v knihkupectví. Je to taková klasika podobná Albi a dají se sehnat krásné designy.

Stojí 178 Kč.
Stojí 89 Kč.
Stojí 178 Kč.
Stojí 178 Kč.
Stojí 268 Kč.
Stojí 160 Kč.

Clever Minds

Diáře Pilot od Clever Minds jsou motivační a jednoduché svým designem. Také mě hodně lákají k vyzkoušení. Líbí se mi, že si můžete vybrat ze 3 velikostí

Stojí 260 Kč – 365 Kč.

Happy planner

Diáře od Happy planner se mi neskutečně líbí. Jediný důvod, proč jim pořád odolávám, je jejich velikost. Zdají se mi opravdu nepraktické na každodenní tahání s sebou. Kvůli těm designům je sem ale musím dát.

Stojí 849 Kč.
Stojí 899 Kč.
Stojí 899 Kč.

Pokud najdu ještě během podzimu další krásné kousky, možná udělám ještě jeden díl. Pokud toho ale už moc nebude, ukážu vám ty, co budou podle mě stát za zmínku, na Instagramu. Tak mě tam nezapomeňte sledovat.

Dejte mi dolů do komentářů vědět, jestli si nějaký z těchto diářů budete kupovat nebo máte ještě jiného oblíbence, kterého jsem tu nezmínila.

Mějte se krásně

Vaše Jana

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *